Doprava a platba

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty a Zásilkovny.

Česká pošta služba Doporučená Zásilka - můžete zvolit u menších zásilek doporučené psaní (RR) které je omezené velikostí a dopravné stojí 79 Kč. Za dobírku se připlácí 29 Kč navíc. Doručení bývá ve většině případů do 24h. Nejedná se o garantovanou službu, doručuje se v pracovní dny. V případě nezastižení na adrese Vám pošta zásilku uloží na pobočku pošty, kde čeká na vyzvednutí 14 dní.

Česká pošta služba Balík Do Ruky - doručuje následující pracovní den na adresu s možností vyzvednout si zásilku na dodací poště v případě neúspěšného doručení. Dopravné vychází na 129 Kč. Za dobírku se připlácí 59 Kč navíc.

Česká pošta služba Na Poštu  Dopravné vychází na 99 Kč. Za dobírku se připlácí 59 Kč navíc.

Do Balíkovny - vyzvednutí obvykle následující pracovní den na vybrané pobočce České pošty. Dopravné vychází na 79 Kč. Za dobírku se připlácí 59 Kč navíc.

U Zásilkovny dopravné vychází na 79 Kč.  Zásilka bude k dispozici v odběrném místě do 2-3 dnů od odeslání. Doba uložení činí 7 kalendářních dnů.

Osobní odběr:  Zboží objednané přes e-shop si můžete vyzvednout na naší pobočce na Rubensova 2237/2, 100 00 Praha 10 – Strašnice Metro Skalka. Zboží fyzicky skladem můžete na stejném adresu prohlédnout bez objednávky a koupit.


K úhradě přes internetový obchod můžete využít platbu kartou, která je bezpečná a rychlá.

Také můžete využít bezhotovostního bankovního převodu na účet prodávajícího platební bránou Comgate.

Na naší prodejně můžete platit jen hotově.