Doprava a platba

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty a Zásilkovny.

Česká pošta služba Doporučená Zásilka - můžete zvolit u menších zásilek doporučené psaní (RR) které je omezené velikostí a dopravné stojí pouze 75 Kč. Za dobírku se připlácí 59 Kč navíc. Doručení bývá ve většině případů do 24h. Nejedná se o garantovanou službu, doručuje se v pracovní dny. V případě nezastižení na adrese Vám pošta zásilku uloží na pobočku pošty, kde čeká na vyzvednutí 14 dní.

Česká pošta služba Balík Do Ruky - doručuje následující pracovní den na adresu s možností vyzvednout si zásilku na dodací poště v případě neúspěšného doručení. Dopravné vychází na 99 Kč, za dobírku se připlácí 59 Kč

Česká pošta služba Na Poštu nebo Do Balíkovny - vyzvednutí obvykle následující pracovní den na vybrané pobočce České pošty. Dopravné vychází na 75 Kč, za dobírku se připlácí 59 Kč

U Zásilkovny dopravné vychází na 75 Kč, za dobírku se připlácí 20 Kč navíc. Zásilka bude k dispozici v odběrném místě do 2-3 dnů od odeslání. Doba uložení činí 7 kalendářních dnů.

Osobní odběr:  Zboží objednané přes e-shop si můžete vyzvednout na naší pobočce na Rubensova 2237/2, 100 00 Praha 10 – Strašnice Metro Skalka. Zboží fyzicky skladem můžete na stejném adresu prohlédnout bez objednávky a koupit.


K úhradě přes internetový obchod můžete využít platbu kartou, která je bezpečná a rychlá.

Také můžete využít bezhotovostního bankovního převodu na účet prodávajícího platební bránou Comgate.

Zboží můžete objednat na dobírku, platíte v momentě převzetí zásilky.

Na naší prodejně můžete platit jen hotově.