Apple iPhone XR LCD Displej Dotyk Černý

550 Kč
Skladem (>5 ks)

LCD Displej Dotyk pro Apple iPhone XR / Neoriginalní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce Displeje zaměřuje na kvalitu a služby, všechny jejich produkty jsou přísně testovány a dobře zabalené, aby bylo zajištěno, že jejich zákazníci mohou dostat produkty v perfektním stavu.

 

Typ Displeje COF. 

Co to je COF? Chip On Flex.

 COF" (Chip On Flex ) také známý jako čip-on-film, ve srovnání s COG  ( Chip On Glass ) je největším vylepšením upevnění dotykového IC a dalších čipů na flexibilní obvodovou desku. Flexibilní přídavná obvodová deska se používá jako obal nosič čipu ke spojení čipu a flexibilního obvodu substrátu. Intuitivnějším výrazem je, že IC je zabudován na měkké desce FPC, to znamená, že je připojen ke kabelu mezi obrazovkou a základní deskou PCB. Zároveň jej lze sklopit, aby bylo dosaženo co největšího zobrazení na celou obrazovku. 

 Proces balení COF je velmi důležitou technologií balení v současné populární éře celé obrazovky a obecně se používá ve vlajkových lodích mobilních telefonů, včetně LCD obrazovek a OLED obrazovek. 

Výhoda spočívá v snížení pomačkání nebo poškození způsobeného častými ručními operacemi, Víceprocesové procesy, jako je válcování, čištění, laminování a navíjení, výrazně zlepšit efektivitu výroby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Displeje
Barva: černá
Kvalita: není originál
Výrobce: RUIJU
Typ Displeje: COF Technology

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: