Apple iPhone 11 Pro Max LCD Dotyk RJ Incell

990 Kč
Skladem (1 ks)

Incell COF LCD Displej Dotyk od zančky RUIJU pro Apple iPhone 11 Pro Max. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce Displeje zaměřuje na kvalitu a služby, všechny jejich produkty jsou přísně testovány a dobře zabalené, aby bylo zajištěno, že jejich zákazníci mohou dostat produkty v perfektním stavu.

 

Typ Displeje COF. 

Co to je COF? Chip On Flex.

 COF" (Chip On Flex ) také známý jako čip-on-film, ve srovnání s COG  ( Chip On Glass ) je největším vylepšením upevnění dotykového IC a dalších čipů na flexibilní obvodovou desku. Flexibilní přídavná obvodová deska se používá jako obal nosič čipu ke spojení čipu a flexibilního obvodu substrátu. Intuitivnějším výrazem je, že IC je zabudován na měkké desce FPC, to znamená, že je připojen ke kabelu mezi obrazovkou a základní deskou PCB. Zároveň jej lze sklopit, aby bylo dosaženo co největšího zobrazení na celou obrazovku. 

 Proces balení COF je velmi důležitou technologií balení v současné populární éře celé obrazovky a obecně se používá ve vlajkových lodích mobilních telefonů, včetně LCD obrazovek a OLED obrazovek. 

Výhoda spočívá v snížení pomačkání nebo poškození způsobeného častými ručními operacemi, Víceprocesové procesy, jako je válcování, čištění, laminování a navíjení, výrazně zlepšit efektivitu výroby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Displeje
Typ Displeje: Incell COF
Značka: RUIJU
Kvalita: není originál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: